Warning: htmlspecialchars(): charset `ISO-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /usr/local/apache2.4/htdocs/ranch.pl/include/class/dao/dao.News.php on line 49

Warning: htmlspecialchars(): charset `ISO-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /usr/local/apache2.4/htdocs/ranch.pl/include/class/dao/dao.News.php on line 50

Warning: htmlspecialchars(): charset `ISO-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /usr/local/apache2.4/htdocs/ranch.pl/include/class/dao/dao.News.php on line 51

Warning: htmlspecialchars(): charset `ISO-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /usr/local/apache2.4/htdocs/ranch.pl/include/class/dao/dao.News.php on line 52
R&R Ranch -
Aktualności »
Aktualności
2014-08-07
SZKOLENIA !!!!!!!!!!!!!!!
2013-06-07
Campoverde Łódź 31.05- 01.06.13
2013-06-05
Udany debiut Tinselwood
2012-11-18
Mistrzostwa PLWIR-brąz dla Crimson Kinca.
2012-11-18
Dobry występ Crimson Kinga na Euro Paint 2012.
2012-11-18
Karpacz szczęśliwy dla R&R Ranch.
2011-10-06
MP PLWiR: dwa medale dla R&R Ranch!
I stało się – naszą kolekcję medali uzupełniły kolejne, jakże ważne, trofea pochodzące z tegorocznych Mistrzostw Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo! Złoty i brązowy.
2011-08-27
Ranking kwalifikacyjny PLWiR online
Polska Liga Western i Rodeo opublikowała aktualne rankingi kwalifikacyjne do Mistrzostw Polski PLWiR i…aż w trzech klasach reiningowych nasze konie i zawodnicy znajdują się na pierwszej pozycji!
2011-08-16
Cztery medale na Golden Horse Cup 2011
Udział w mazowieckim Golden Horse Cup, także i tym razem okazał się udany dla naszego zespołu. Co więcej, można rzec, że przyćmił nawet zeszłoroczny występ Roberta Nejdory i Golden Ceeblair Jac, kiedy to nasza para - po doskonałym przejeździe - oceniona

Wszystkie aktualności »
Aktualności
2009-08-10
W błyskach fleszy, międzynarodowej obsadzie i oklaskach licznie zgromadzonej publiczności, nasz zespół zaliczył kolejne kwalifikacje Polskiej Ligi Western i Rodeo w Karpaczu.
 
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w konkurencjach z bydłem już po raz dziesiąty gościły w Western City pod Śnieżką.
Tradycyjnie zawody połączono z kwalifikacjami do Mistrzostw Polski PLWiR, dzięki czemu na zgromadzonych widzów czekały liczne atrakcje. W programie poza najbardziej interesującym nas Reiningiem znalazły się również, tak rzadko rozgrywane w Polsce konkurencje z bydłem, czyli Working Cow Horse, Cutting, Calf Roping, czy Team Penning, a także klasy które na stałe wpisały się w krajobraz polskiego westu – Western Pleasure, Trail, Western Horsemanship, Pole Bending i Barrel Racing.
 
Największą radość naszemu zespołowi przyniosły starty piątkowe, podczas których Golden Ceblair Jac dosiadany przez Roberta Nejdorę, pokonał kilkunastu innych doświadczonych jeźdźców, zdobywając pierwsze miejsce na podium w klasie PLWiR Reining Młode Konie! Wynik 139 punktów pozwolił na zwycięstwo nad takimi zawodnikami, jak np. nasz utytułowany przyjaciel z Austrii Tomas Barta.
W klasie przeznaczonej dla młodych koni 7. pozycję wywalczyła również kolejna zawodniczka R&R. Kasia Kaczmarek z Hot Lynx Jacky uzyskała 125 punktów, tym samym otrzymując zasłużone miejsce w drugiej piątce startujących.
 
Z nie mniejszym zadowoleniem wiązał się kolejny występ, tym razem naszej najmłodszej zawodniczki. Zuzia Łaganowska, wraz z Doc Toni Tee została oceniona na 121 punktów, co umożliwiło jej zajęcie 4. miejsca w klasie PLWiR Reining Dzieci.
 
W niedzielne popołudnie mieliśmy natomiast nadzieję na kolejne zwycięstwo Golden Ceblair Jac i Roberta Nejdory. Podjęta w klasie Reining Senior walka, zakończyła się ostatecznie wynikiem zerowym z powodu dodania manewru (o jeden spin za dużo!). Był to duży pech, gdyż sam przejazd stwarzał możliwość zdobycia miejsca na podium.
 
Ostateczny bilans zawodów okazał się oczywiście jednak bardzo korzystny. Doskonała atmosfera, dobre przygotowanie techniczne i lokalizacja z pewnością przyczynią się to tego, że powrócimy do Karpacza w przyszłym roku.
Teraz natomiast, ponownie nadszedł czas treningów, przygotowujących nasze konie do następnych eliminacji.

GALERIA
 
 
AMERICAN QUARTER HORSE ASSOCIATION NRHA APHA.Com - Welcome to the Association