Warning: htmlspecialchars(): charset `ISO-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /usr/local/apache2.4/htdocs/ranch.pl/include/class/dao/dao.News.php on line 49

Warning: htmlspecialchars(): charset `ISO-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /usr/local/apache2.4/htdocs/ranch.pl/include/class/dao/dao.News.php on line 50

Warning: htmlspecialchars(): charset `ISO-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /usr/local/apache2.4/htdocs/ranch.pl/include/class/dao/dao.News.php on line 51

Warning: htmlspecialchars(): charset `ISO-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /usr/local/apache2.4/htdocs/ranch.pl/include/class/dao/dao.News.php on line 52
R&R Ranch -
Aktualności »
Aktualności
2014-08-07
SZKOLENIA !!!!!!!!!!!!!!!
2013-06-07
Campoverde Łódź 31.05- 01.06.13
2013-06-05
Udany debiut Tinselwood
2012-11-18
Mistrzostwa PLWIR-brąz dla Crimson Kinca.
2012-11-18
Dobry występ Crimson Kinga na Euro Paint 2012.
2012-11-18
Karpacz szczęśliwy dla R&R Ranch.
2011-10-06
MP PLWiR: dwa medale dla R&R Ranch!
I stało się – naszą kolekcję medali uzupełniły kolejne, jakże ważne, trofea pochodzące z tegorocznych Mistrzostw Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo! Złoty i brązowy.
2011-08-27
Ranking kwalifikacyjny PLWiR online
Polska Liga Western i Rodeo opublikowała aktualne rankingi kwalifikacyjne do Mistrzostw Polski PLWiR i…aż w trzech klasach reiningowych nasze konie i zawodnicy znajdują się na pierwszej pozycji!
2011-08-16
Cztery medale na Golden Horse Cup 2011
Udział w mazowieckim Golden Horse Cup, także i tym razem okazał się udany dla naszego zespołu. Co więcej, można rzec, że przyćmił nawet zeszłoroczny występ Roberta Nejdory i Golden Ceeblair Jac, kiedy to nasza para - po doskonałym przejeździe - oceniona

Wszystkie aktualności »
Aktualności
2010-10-14
Krótko i zwięźle: Veni, Vidi, Vici – takimi oto słowy można podsumować naszą kolejną wizytę we Wrocławiu. Tym razem na Mistrzostwach Polskiej Ligi Western i Rodeo.
Przez kilka miesięcy zespół R&R Ranch ciężko pracował, by dobrze pokazać się na jednej najważniejszych polskich imprez branżowych i przynajmniej powtórzyć ubiegłoroczny wynik, jakim było wicemistrzostwo Zuzy Łaganowskiej na Doc Toni Tee w Reining Dzieci.
I nie rozczarowaliśmy się: dwa medale z klas reiningowych trafiły na nasze konto!

Nie zawiodła ponownie Zuza, która dosiadając Doc Toni Tee oceniona została w klasie Reining Dzieci na 200 punktów, co bezdyskusyjnie pozwoliło na utrzymanie ubiegłorocznego wicemistrzostwa. Było to wyjątkowo miłe przeżycie dla naszej zawodniczki, zwłaszcza w kontekście długo leczonej kontuzji Toni,  a tym samym ograniczonej możliwości pracy z koniem.
Dobre podstawy i zrównoważony program treningowy okazały się jednak kluczowym elementem upływającego sezonu, czego potwierdzeniem stał się osiągnięty wynik.
 
Bardzo dobrze zaprezentował się też duet Artur Nejdora – Poco Jolly Jumper.
W piątkowych finałach pokonawszy dziesięciu zawodników,  z rezultatem 205 punktów, Artur i  Jolly uhonorowani zostali złotem! Tu także radości nie było końca,  ponieważ był to pierwszy sezon startów tej pary i pomimo nie zawsze łatwej współpracy, zakończył się pełnym sukcesem.
Trochę mniej szczęścia mieli natomiast pozostali członkowie zespołu. Robert Nejdora  na Golden Ceeblair Jac, w wyniku popełnionego błędu, otrzymał punktację zerową w  Reining Senior Konie Starsze i tym samym zakończył klasę na ostatnim miejscu. Podobny los spotkał Kasię Kaczmarek z Hot Lynx Jacky SH i para ta, pomimo ładnego przejazdu, spadła ostatecznie na sam dół tabeli wyników. Wielka szkoda, zwłaszcza że oba konie wyróżniały się podczas kwalifikacji i miejsce na podium MP byłoby ukoronowaniem  ciężkiej pracy.

Wrocławskie Mistrzostwa były ostatnią imprezą sezonu dla naszego zespołu, dlatego tym bardziej cieszymy się z osiągniętych rezultatów.  Zwłaszcza, iż potwierdziły fakt, że zawodnicy R&R Ranch z roku na rok umacniają swoją pozycję na krajowej scenie reiningowej, zwyciężając na zawodach wysokiej rangi.
Po takim wysiłku czeka na nas wcześniej zaplanowany odpoczynek. A już pod koniec roku  rozpoczną się przygotowania do zmagań 2011 -  które mamy nadzieję, będą równie udane jak mijający sezon.
 
 
 
AMERICAN QUARTER HORSE ASSOCIATION NRHA APHA.Com - Welcome to the Association