Warning: htmlspecialchars(): charset `ISO-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /usr/local/apache2.4/htdocs/ranch.pl/include/class/dao/dao.News.php on line 49

Warning: htmlspecialchars(): charset `ISO-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /usr/local/apache2.4/htdocs/ranch.pl/include/class/dao/dao.News.php on line 50

Warning: htmlspecialchars(): charset `ISO-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /usr/local/apache2.4/htdocs/ranch.pl/include/class/dao/dao.News.php on line 51

Warning: htmlspecialchars(): charset `ISO-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /usr/local/apache2.4/htdocs/ranch.pl/include/class/dao/dao.News.php on line 52
R&R Ranch -
Aktualności »
Aktualności
2014-08-07
SZKOLENIA !!!!!!!!!!!!!!!
2013-06-07
Campoverde Łódź 31.05- 01.06.13
2013-06-05
Udany debiut Tinselwood
2012-11-18
Mistrzostwa PLWIR-brąz dla Crimson Kinca.
2012-11-18
Dobry występ Crimson Kinga na Euro Paint 2012.
2012-11-18
Karpacz szczęśliwy dla R&R Ranch.
2011-10-06
MP PLWiR: dwa medale dla R&R Ranch!
I stało się – naszą kolekcję medali uzupełniły kolejne, jakże ważne, trofea pochodzące z tegorocznych Mistrzostw Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo! Złoty i brązowy.
2011-08-27
Ranking kwalifikacyjny PLWiR online
Polska Liga Western i Rodeo opublikowała aktualne rankingi kwalifikacyjne do Mistrzostw Polski PLWiR i…aż w trzech klasach reiningowych nasze konie i zawodnicy znajdują się na pierwszej pozycji!
2011-08-16
Cztery medale na Golden Horse Cup 2011
Udział w mazowieckim Golden Horse Cup, także i tym razem okazał się udany dla naszego zespołu. Co więcej, można rzec, że przyćmił nawet zeszłoroczny występ Roberta Nejdory i Golden Ceeblair Jac, kiedy to nasza para - po doskonałym przejeździe - oceniona

Wszystkie aktualności »
Aktualności
2009-09-06
Zakończenie cyklu zawodów West na Fest okazało się niezwykle udane dla zespołu R&R Ranch i jednocześnie stało się ukoronowaniem rosnącej z miesiąca na miesiąc formy. Był to prawdziwy hattrick naszej reprezentacji, w iście reiningowym stylu.
 
Ludwikowice Kłodzkie przywitały przybyłych zawodników tym razem dobrą pogodą, dzięki czemu zwłaszcza zmagania w konkurencji Reining odbywały się w odpowiedniej, pod względem technicznym, aurze. Umiejscowienie zawodów w końcówce terminarza PLWiR sprawiło także, iż można było liczyć nie tylko na słońce, ale i satysfakcjonujący poziom rywalizacji. W Harendzie zgromadzili się bowiem jeźdźcy z różnych stron Polski.
 
Jak zawsze wiele emocji zgromadzonym dostarczyły zmagania w klasach reiningowych. Tym bardziej, że w programie znalazło się ich aż sześć, dzięki czemu fani amerykańskiego ujeżdżenia mieli nie lada sportową gratkę. Gratkę z reprezentantami R&R w roli głównej
 
Już w sobotę wielkopolska ekipa zyskała powody do dumy, ponieważ Zuzia Łaganowska z Doc Toni Tee, choć startująca w pojedynkę w kategorii Dzieci, oceniona została na 134,5 punktu! Był to wynik tak dobry, że pozwoliłby zająć podium w każdej z reiningowych klas, rozgrywanych w ten weekend w Harendzie. Na dzień dzisiejszy jest to najlepszy wynik w kategorii „Reining dzieci” osiągnięty w eliminacjach do Mistrzostw Polski.
 
Ośrodek z Rudej Koźlanki nie pozostawił złudzeń również w Młodych Koniach. Startujący w końcówce stawki Artur Nejdora, dosiadając Primo Golden Zandi, otrzymał 133 punkty, pozbawiając tym samym złudzeń na zwycięstwo pozostałych jeźdźców, w tym Paulinę Leśniak z Broady Chic (127 punktów) i Marka Miśka na Sunshine RR – 125 punktów (hodowla: R&R Ranch!). Ten ostatni próbował jeszcze podjąć walkę na ogierze Checkpoint Whiz, jednakże 131 punktów pozwoliło wyłącznie na zajęcie drugiej pozycji.
Zabrakło niestety w tej konkurencji Katarzyny Kaczmarek, która z powodu kontuzji ręki nie będzie mogła brać czynnego udziału w najbliższych zawodach.
 
W niedzielę widzowie wstrzymali oddech podczas najliczniej obsadzonej kategorii Open, gdy prowadzony dynamicznie przez Roberta Nejdorę Poco Jolly Jumper wywalczył 138,5 punktu. Tuż za nim znalazła się rodzina Derędowskich (Anna na Chic Me Bright oraz Stefan z Smart Boy Surprise) z wynikami słabszymi o całe 2,5 punktu.
 
Sowiogórskie Mistrzostwa Harenda Western Fest okazały się więc trampoliną do tegorocznych Mistrzostw Polski PLWiR, dając kwalifikacje Arturowi Nejdorze z Promo Golden Zandi w kategorii Młode Konie oraz Robertowi Nejdorze na Poco Jolly Jumper w Open. Tym samym w tabelach kwalifikacyjnych znaleźli się już wszyscy nasi reprezentanci.
 
 
 
 
 
AMERICAN QUARTER HORSE ASSOCIATION NRHA APHA.Com - Welcome to the Association