Konie sprzedane » Skips Sunday Boy
Aktualności
2014-08-07
SZKOLENIA !!!!!!!!!!!!!!!
2013-06-07
Campoverde Łódź 31.05- 01.06.13
2013-06-05
Udany debiut Tinselwood
2012-11-18
Mistrzostwa PLWIR-brąz dla Crimson Kinca.
2012-11-18
Dobry występ Crimson Kinga na Euro Paint 2012.
2012-11-18
Karpacz szczęśliwy dla R&R Ranch.
2011-10-06
MP PLWiR: dwa medale dla R&R Ranch!
I stało się – naszą kolekcję medali uzupełniły kolejne, jakże ważne, trofea pochodzące z tegorocznych Mistrzostw Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo! Złoty i brązowy.
2011-08-27
Ranking kwalifikacyjny PLWiR online
Polska Liga Western i Rodeo opublikowała aktualne rankingi kwalifikacyjne do Mistrzostw Polski PLWiR i…aż w trzech klasach reiningowych nasze konie i zawodnicy znajdują się na pierwszej pozycji!
2011-08-16
Cztery medale na Golden Horse Cup 2011
Udział w mazowieckim Golden Horse Cup, także i tym razem okazał się udany dla naszego zespołu. Co więcej, można rzec, że przyćmił nawet zeszłoroczny występ Roberta Nejdory i Golden Ceeblair Jac, kiedy to nasza para - po doskonałym przejeździe - oceniona

Wszystkie aktualności »
Konie sprzedane
Skips Sunday Boy
Skips Sunday Boy

Data urodzenia: 1999
Płeć: Ogier
Maść: Palomino Solid
Rasa: American Paint Horse
Ojciec: Bourbonsspecialson
Matka: Skips Magnificence Dobrze zbudowany ogier rasy American Paint Horse, w złotym umaszczeniu solid. Wyhodowany przed Grażynę i Rudolfa Dorschów przy wykorzystaniu wysokiej klasy niemieckiego materiału hodowlanego.
Wnuk Special Trick - ogiera American Quarter Horse, kóry odcisnął znaczące piętno na europejskiej, a zwłaszcza niemieckiej hodowli koni American Quarter Horse. Konia należącego do pierwszej dziesiątki najlepszych niemieckich reproduktorów. Potomek ogiera American Quarter horse Skippa Lark, będącego własnością cenionego amerykańskiego hodowcy Hanka Wiscampa; zdobywcy tytułów Wicemistrza Świata, czempiona AQHA i Superior Halter; ojca wielu znaczących koni występujących na arenach amerykańskich i europejskich.

Skips Sunday Boy przygotowany jest do konkurencji Reining i w tej dyscyplinie odnosił sukcesy w kraju i zagranicą. Na jego koncie znalazły się między innymi: tytuł czempiona na APHA Show w Celadnej (Czechy, 2005) w klasie Reining All Ages Breeding Stock oraz wiceczempiona w Novice Horse Open Reining na Celadna Ride & Slide (NRHA Approved).
W kraju pokazywany był w klasach Polskiej Ligi Western i Rodeo i kwalifikował się do Mistrzostw Polski w Reiningu.

Cena:  Sprzedany!

Galeria

 
 
AMERICAN QUARTER HORSE ASSOCIATION NRHA APHA.Com - Welcome to the Association