Pensjonat dla koni
Aktualności
2014-08-07
SZKOLENIA !!!!!!!!!!!!!!!
2013-06-07
Campoverde Łódź 31.05- 01.06.13
2013-06-05
Udany debiut Tinselwood
2012-11-18
Mistrzostwa PLWIR-brąz dla Crimson Kinca.
2012-11-18
Dobry występ Crimson Kinga na Euro Paint 2012.
2012-11-18
Karpacz szczęśliwy dla R&R Ranch.
2011-10-06
MP PLWiR: dwa medale dla R&R Ranch!
I stało się – naszą kolekcję medali uzupełniły kolejne, jakże ważne, trofea pochodzące z tegorocznych Mistrzostw Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo! Złoty i brązowy.
2011-08-27
Ranking kwalifikacyjny PLWiR online
Polska Liga Western i Rodeo opublikowała aktualne rankingi kwalifikacyjne do Mistrzostw Polski PLWiR i…aż w trzech klasach reiningowych nasze konie i zawodnicy znajdują się na pierwszej pozycji!
2011-08-16
Cztery medale na Golden Horse Cup 2011
Udział w mazowieckim Golden Horse Cup, także i tym razem okazał się udany dla naszego zespołu. Co więcej, można rzec, że przyćmił nawet zeszłoroczny występ Roberta Nejdory i Golden Ceeblair Jac, kiedy to nasza para - po doskonałym przejeździe - oceniona

Wszystkie aktualności »
Pensjonat dla koni
R&R Ranch to stajnia, pensjonat dla koni oraz profesjonalny reiningowy klub treningowy.

W skład ośrodka wchodzą:
W stajni głównej mieści się dwanaście przestronnych, bardzo dobrze doświetlonych światłem słonecznym boksów.
Boksy wyłożone  gumową, antypoślizgową wykładziną stwarzają komfortowe warunki do odpoczynku naszych podopiecznych oraz pozwalają utrzymać wysoki poziom higieny. Każdy boks wyposażony jest w automatyczne poidło .

Stajnia sprzątana jest codziennie, a jako ściółkę stosujemy odpylone trociny. Ciągi komunikacyjne wyłożone są oryginalnym brukiem klinkierowym.

Budynek stajni wentylowany jest mechanicznie, dzięki trzem elektronicznie sterowanym wentylatorom o dużej wydajności, co wpływa znacząco na panujący wewnątrz mikroklimat.
Stajnia dysponuje myjnią z ciepłą wodą oraz solarium
.

Konie karmione są o stałych porach paszą renomowanych firm oraz sianem. Na życzenie właściciela stosujemy karmę klienta. W celu zapewnienia odpowiedniej ilości ruchu i kondycji psychicznej zwierzęta codziennie korzystają z wybiegów.

Ośrodek na stałe współpracuje z lekarzem weterynarii dr. Michałem Borowińskim, który jest uznanym specjalistą w dziedzinie profilatyki i leczenia koni.
 
Zapewniamy boksy dla koni, halę z profesjonalnym podłożem reinigowym oraz trening koni.
 
Gorąco zapraszamy do odwiedzenia R&R Ranch.
 
 
AMERICAN QUARTER HORSE ASSOCIATION NRHA APHA.Com - Welcome to the Association